СВІТ БЕЗ НАСИЛЬСТВА
ПОЧИНАЄТЬСЯ З НАС
СВІТ БЕЗ НАСИЛЬСТВА
ПОЧИНАЄТЬСЯ З НАС
НАШІ ПРИНЦИПИ
За ведичними традиціями корова є священною істотою і одною з матерів людства. Саме так ми ставимося до корів. На нашій фермі ми піклуємося про них, як про матерів. Тут вони захищені від насильства та бездумної експлуатації. Все життя наші корови оточені турботою та любов'ю і ніколи не будуть здані на забій. Ми впевнені, що тільки молоко від захищених корів, сповнене енергією любові, допомагає людям бути здоровими і щасливими.
НАША МРІЯ
Світ без насильства – наша головна цінність і мрія. Ми мріємо, що люди перестануть експлуатувати корів, як машини, та вбивати їх. Ми мріємо про світ, в якому корови житимуть в любові й турботі, а всі люди зможуть споживати тільки ахімса-продукти. Ми знаємо, що в такому світі не буде місця насильству, а люди будуть насправді здоровими та щасливими.


НАША МІСІЯ
Змінювати ставлення людей до корів, відроджувати любов і повагу до них. Захищати корів від насильства та експлуатації. Об'єднувати та підтримувати всіх, хто поділяє наші цінності. Робити все, щоб захищених корів було більше. І на своєму прикладі показувати, що виробництво молочних продуктів без насильства над коровами – це можливо.
Фонд захисту корів Mother
З кожного проданого продукту ми відраховуємо частину коштів до Всеукраїнського благодійного Фонду захисту корів Mother. Завдяки цьому ми маємо змогу викуповувати корів, телят та биків, яких можуть здати на забій; будувати для них нові корівники та облаштовувати нові пасовиська, забезпечувати кормами та ветеринарним доглядом.

Фонд приймає і прямі добровільні пожертви, які спрямовуються на потреби врятованих корівок та розвиток справи захисту корів в Україні.

Також ми пропонуємо брати під опіку окремих корівок та бичків. Ми щасливі від того, що все більше людей – особисто, або з друзями та рідними – беруть шефство над телятами.
Якщо ви також хочете стати опікуном однієї з наших прекрасних корівок, будь ласка, зв'язуйтесь з нами за телефоном: +380932710521.

Реквізити для перерахунку коштів у Фонд Захисту Корів:

Отримувач: Всеукраїнський благодійний фонд «Мазер»
Призначення платежу: Перерахунок благодійних коштів

ЄДРПОУ: 39253247; Банк отримувач: Розрахунковий рахунок: №: 2600 8053 1215 81; ПАТ КБ «Приватбанк», Київська філія, МФО 321842

Адреса: 08132, Україна, Київська область, Києво-Святошинский район, м. Вишневе, вул. Машинобудівників, б. 17-А, оф. 2.

Картка ПриватБанку для перерахунку коштів на піклування про корів:
5168 7427 1098 8787
Картка ПриватБанку для перерахунку коштів придбання земель для випасу корів: 4731 2191 1033 9458Дізнайтеся більше про діяльність фонду, а також як ще можна долучитися до справи захисту корів: https://mother.fund/

Світ без насильства, світ любові та турботи починається з нас. З нашого ставлення до себе та до природи. До того, як ми живемо і що їмо. Живіть з любов'ю. І будьте здорові та щасливі.

Live with love. Все буде Ахімса!

Made on
Tilda